zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Logopedia

Zestaw logopedyczny

arkZVKStarterAW

Nowy produkt

255,00zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  Z-Vibe® to wibrator specjalnie zaprojektowany do terapii zaburzeń mowy, zaburzeń sensorycznych oraz do nauki karmienia. Urządzenie charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem i wysoką jakością materiałów. Wyjątkowo ważna jest szczelna i zwarta obudowa zabezpieczająca przed osadzaniem się na niej bakterii. Zabezpiecza ona także przed wnikaniem do wewnątrz urządzenia wilgoci w postaci wody czy śliny produkowanej w nadmiarze podczas pracy końcówki w jamie ustnej. Na końcu wibratora znajduje się pokrętło służące do włączania i wyłączania urządzenia. Pokrętło może być zastąpione drugą końcówką co umożliwia naprzemienne stosowanie dwóch końcówek bez potrzeby każdorazowego wymieniania ich. Na przykład użyj końcówki Fine Tip do stymulacji języka w celu odpowiedniego uformowania go w celu przyjęcia pokarmu (tzw. miseczka), po czym obróć wibrator z łyżką na drugim jego końcu w celu podania pokarmu. Rączka wibratora bez końcówki masującej ma 12 cm długości i nieco ponad 1 cm śrenicy.

  Starter Kit - Z-Vibe to zestaw do rehabilitacji aparatu mowy.
  W skład zestawu wchodzą: wibrator logopedyczny "Z-vibe" oraz wymienne nasadki masujące.
  W standardowym zestawie znajdują się nasadki: "Probe Tip”, Preefer Tip”, Probe Mini Tip”, „Hard Spoon”, oraz 2 gryzaki: „Grabber” oraz Grabber XT
  Całość zapakowana jest w estetyczny piórnik z tworzywa sztucznego.

  Urządzenie zostało wyprodukowane w USA w zgodzie ze standardami FDA. Produkt nie zawiera ołowiu, ftalanów, PCV, BPA czy lateksu.

  W zestawie znajdują się:

  Wibrator Logopedyczny Z-Vibe

  4 x Nasadki masujące

  2 x Gryzaki Grabber

  1 x Bateria

  Pudełko

Opinie

Napisz opinię

Zestaw logopedyczny

Zestaw logopedyczny

30 innych produktów w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane