zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Książki

Kalkulator kosztu dostawy


Możesz sprawdzić koszt dostawy firmą EMPIS (dla dużych zamówień) podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy". Wycena dotyczy transportu firmą EMPIS (dla dużych zamówień), 2zł za km w jedną stronę.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Diagnoza przedszkolna dziecka w ostatnim roku wychowania przedszkolnego

ep2588

Nowy produkt

17,00 zł

Wysyłka 24h

  To broszura zawierająca materiał dla dziecka, która wraz z informacjami z rozdziału Diagnoza przedszkolna – założenia i uwagi w programie ZANIM BĘDĘ UCZNIEM oraz zamieszczonymi tam załącznikami pozwoli nauczycielowi na zdobycie gruntownej wiedzy o poziomie kompetencji wszystkich dzieci w stosunku do wymagań obowiązującej podstawy programowej.

  Materiał zawarty w broszurze adresowany jest do grup dzieci przygotowujących się do pójścia do szkoły – 5-latków oraz 6-latków objętych wychowaniem przedszkolnym.

  Broszura zawiera kolorowe karty pracy/ćwiczenia, które dziecko powinno wykonać we wrześniu (próbę 1), a następnie w maju (próbę 2). Pozwala nauczycielowi poznać poziom umiejętności dzieci (próba 1) i określić poziom gotowości szkolnej (próba 2) w różnych zakresach.

  Dziecko dopasowuje obrazki wycięte przez nauczyciela, wykazuje się orientacją na kartce papieru, układa historyjki obrazkowe – także słownie, rysuje po śladzie, koloruje kontury, wskazuje podobieństwa i różnice, rozpoznaje kolory, kształty, porównuje obrazki, rozpoznaje dźwięki, odgłosy, dokonuje analizy wyrazowej i sylabowej, układa rymy, używa liczebników porządkowych, dostrzega regularności, rozpoznaje symbole i znaki graficzne – te czynności, ale na zmienionym i rozszerzonym materiale, powtarza w maju, aby nauczyciel mógł określić postęp w kształtowanych umiejętnościach oraz poziom gotowości szkolnej.

  W broszurze zamieszczony jest Arkusz diagnozy przedszkolnej, służący do wpisania wyników dziecka. Uwzględnia diagnozowanie poziomu poniższych umiejętności i wiedzy poprzez obserwację dziecka w grupie, rozmowę, zabawy spontaniczne i celowe:

  • rozwój fizyczny i motoryczny,
  • samoobsługa,
  • sprawności manualna,
  • zasób wiadomości o środowisku społecznym i przyrodniczym,
  • mowa,
  • percepcja wzrokowa,
  • percepcja słuchowa,
  • rozwoju intelektualnego wraz z pojęciami matematycznymi,
  • rozumieniem symboli.

  Ostatnią część broszury stanowi Zestaw pytań do rodziców dziecka przychodzącego do przedszkola. Uzyskane dzięki wywiadowi informacje pozwolą na określenie upodobań dziecka, opinii rodziców oraz oczekiwań w stosunku do nauczycieli, co ułatwi budowanie dobrych relacji między rodzicami a nauczycielami.

  Wiek dziecka3+ lat

30 innych produktów w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070; 577777360

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane