zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Rehabilitacja

Poduszka sensomotoryczna 32 cm Zobacz większe

Poduszka sensomotoryczna 32 cm

bm20102

Nowy produkt

82,00zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

    Poduszka stosowana głównie w korekcji wad postawy oraz podczas ćwiczeń równoważnych przeprowadzanych z dziećmi. Produkt jest dwustronny, jedna ze stron jest pokryta wypustkami sensorycznymi. Posiadają zaworek do regulacji ilości powietrza wewnątrz przyboru - większa zawartość powietrza ułatwia wykonanie ćwiczeń równoważnych. Poduszka jest doskonałym dodatkiem dla osób, które mają siedzący lub stojący tryb pracy i pomaga im w naturalny sposób wzmocnić mięśnie kręgosłupa i pleców.

    Siedząc na poduszce użytkownik musi cały czas kontrolować swoją pozycję i stabilizować ciało, żeby nie doszło do upadku. Wszystkie wykonywane ruchy w naturalny sposób pozytywnie oddziałują na mięśnie wzmacniając je.

    Badania również wykazały iż siedząc na tego typu poduszkach lub piłkach dzieci wykazują poprawę koncentracji i mniejszą potrzebę ruchu akceptując pozycję siedzącą.

Opinie

Napisz opinię

Poduszka sensomotoryczna 32 cm

Poduszka sensomotoryczna 32 cm

30 innych produktów w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane