Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

close

Konstruowanie

Klocki Gigi Bloks 100

GIGI-1

Nowy produkt

249,00zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

    IGI to zestaw 100 kartonowych ponadgabarytowych klocków , których dziecko może użyć do stworzenia czegokolwiek, co przyniesie mu na myśl wyobraźnia. Klocki GIGI to niekończące się możliwości budowlane i godziny twórczej zabawy. Unikalna konstrukcja z podwójnymi ściankami sprawia, że klocki są super-wytrzymałe. Łatwe do połączenia, bezgłośne, bezpieczne, lekkie i ekologiczne. GIGI nie narzucają gotowych rozwiązań. Pominęliśmy schematy konstrukcji podbudzając dziecięcą kreatywność i zachęcając do tworzenia według własnych pomysłów. Można je dowolnie pokolorować, co daje całkowitą kontrolę nad swoimi kreacjami. Podczas transformacji obrazu z wyobraźni w rzeczywistosć, najważniejsze jest by dzieci uruchomiły wyobraźnię przestrzenną, umiejętności komunikacyjne i myślały twórczo.

    Klocki są dostarczane w otwartej formie. Zaprojektowane tak, aby można było je szybko i łatwo złożyć bez żadnych dodatkowych środków. Po złożeniu są gotowe do budowy.
    Zestaw zawiera 100 klocków: 80 klocków podwójnych 20 x 10 x 10 cm oraz 20 klocków pojedynczych 10 x 10 x 10 cm

Opinie

Napisz opinię

Klocki Gigi Bloks 100

Klocki Gigi Bloks 100

30 innych produktów w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-18:00

Telefon:533337070

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane