zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Konstruowanie.

Klocki żółwiki

QEFA042-1

Nowy produkt

129,00zł

Wysyłka 24h

  Żadne inne klocki nie rozwiną tak wyobraźni jak wielokrotnie nagradzane Żółwiki!

  Dzięki kształtowi kolorowych elementów zabawka przyciąga dziecko, które zaczyna od połączenia dwóch małych żółwików i prowadzi do niezwykłej zabawy na najwyższym poziomie kreatywności.

  Reptangles to niezwykle innowacyjne klocki. Idealnie dopracowana geometria kształtu pojedynczego żółwia sprawia, że klocki mają nowatorski wygląd i niezliczone możliwości łączenia.

  Dzieci szybko rozwijają swoje umiejętności, początkowo budując proste wielościany, z czasem przechodząc do bardzo złożonych konstrukcji. Poprzez zabawę maluchy mniejsze i większe rozwijają wyobraźnię, zdolności matematyczne, logicznego myślenia.

  Tysiące możliwości rozwija kreatywne myślenie i naturalną ciekawość dziecka! Dwa kolorowe żółwiki Twoje dziecko będzie mogło połączyć na 100 różnych sposobów.

  Piękne, wytrzymałe opakowanie zawiera 24 kolorowe żółwie, stworzone z najwyższej jakości plastiku oraz kolorowy przewodnik pokazujący możliwości łączenia elementów i propozycje ponad 80 układanek. Klocki przeznaczone są dla dzieci powyżej 5 roku życia, ale i maluchy nim zaczną tworzyć skomplikowane budowle zaprzyjaźnią się z małymi żółwiami, segregując je, układając w grupy i wierze.

Opinie

Napisz opinię

Klocki żółwiki

Klocki żółwiki

30 innych produktów w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane