Wszystkie zamówienia, w których nabywcą jest miasto, gmina itp., realizujemy bez oczekiwania na płatność, wystawiając faktury z odroczonym terminem płatności. Faktury te są przesyłane mailowo przez opiekunów zamówień po wysyłce towaru. Na życzenie klienta taka faktura może zostać wysłana wcześniej.

Woreczek szklanych kulek MIX

Indeks: zpsv11144
brutto 8,00 zł
netto 6,50 zł
brutoo
Dostępność Brak produktu
Czas dostawy dni

Gwarancja jakości

service.svg Gwarancja i wsparcie serwisowe

Metody płatności

paypal.jpgprzelewy.jpggoogle-pay.jpgapple-pay.jpgmastercard.jpgvisa.jpgblik.jpgmbank.jpgpaypo.jpgpayu.jpg

Zestaw różnych kulek w siatkowej torbie. Każdy z nich ma mieszankę wzorów i rozmiarów i jest idealny do każdej gry wymagającej kulek.

Torba kulek

Różni się kolorem, wzorem i rozmiarem

Dostarczany w torbie z siatki

Indeks: zpsv11144

Stan: Nowy

EAN13: 5021813111443

Pytania i odpowiedzi

Jest to zależne od wybranych produktów. Przy każdym produkcie widnieje informacja o przewidywanym czasie realizacji i jest to najważniejsza wskazówka. Ze swojej strony zapewniamy, że robimy co w naszej mocy by zamówienia docierały do Was błyskawicznie :)
Jeśli potrzebujesz precyzyjnej informacji prosimy o kontakt z opiekunem zamówienia.

Tak, udzielamy rabatów do zamówień. Zachęcamy do dołączenia do naszego programu lojalnościowego w ramach którego uzyskać mogą Państwo stałe rabaty. Ponadto, zależnie od wielkości zamówienia nasze BOK może udzielić Wam rabtów, w tym celu najlepiej złożyć zamówienie z wybranie płatności na podstawie faktury i skontaktowanie się z naszym działem obsługi klienta w celu uzgodnienia specjalnej oferty dla Państwa. Polecamy również śledzić nasze Social Media, gdzie pojawiają się okazyjne kody rabatowe.

Tak oczywiście, jeśli mają Państwo możliwość finansowania swojego zakupu poprzez Fundację lub z dofinansowaniem np PEFRON to jak najbardziej udzielamy wszelkiego potrzebnego wsparcia dokumentowego (proformy, faktury itd) i realizujemy wspólnie z Państwem takie zamówienia. 

Wczytuje...