Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

close

Wzrok

Kolumna Bąbelkowa 200cm (pilot, wbudowany mikrofon)

opfi20x200cm

Nowy produkt

2 999,00zł

Wysyłka 3-7dni

    Interaktywna kolumna bąbelkowa jest jednym z podstawowych urządzeń w Salach Doświadczania Świata. Wykorzystywana jest także w gabinetach terapeutycznych, salach wyciszeń, zarówno do zajęć z dziećmi, jak i z dorosłymi. Kolumny bąbelkowe zbudowane są mocnych przeźroczystych rur. Mogą być na stałe zamontowane w pomieszczeniach lub wykorzystywane jako sprzęt wolnostojący z możliwością przemieszczenia. W przezroczystej kolumnie woda nasycona bąbelkami powietrza przepływa w strumieniu i łagodnie zmieniającym się kolorowym świetle. Sterowanie kolorami i nasyceniem odbywa się za pomocą bezprzewodowego radiowego, pilota. Kolumna dostarcza także bodźców dotykowych. Osoba dotykająca kolumny odczuwa drgania i wibracje. Mikrofon umożliwia sterowanie kolumną za pomocą siły głosu. Wbudowane programy audio pozwalają na świetlno-dźwiękową interakcję. Podstawowe kolory: czerwony, niebieski, zielony, biały

    Uwaga do tej kolumny nie pasuje pufa pączek ze względu na rozmiary podstawy. Można indywidualnie zamówić dodatkową obudowę do siedzenia obitą gąbką i sztuczną skórą.

    Wymiary:65x65x30cm podstawa                 fi20cmx200cm tuba

Opinie

Napisz opinię

Kolumna Bąbelkowa 200cm (pilot, wbudowany mikrofon)

Kolumna Bąbelkowa 200cm (pilot, wbudowany mikrofon)

30 innych produktów w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-18:00

Telefon:533337070

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane