Kołdra obciążeniowa owieczki - EMPIS
zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Kołdra obciążeniowa sensoryczna

Kołdra obciążeniowa misie Zobacz większe

Kołdra obciążeniowa owieczki

Nowy produkt

100,00zł

 • 2 kg
 • 3 kg
 • 4 kg
 • 5 kg
 • 6 kg

Wysyłka 1-3dni

Konfiguracja produktu
Rozmiar Kołderki
90x100 cm
100x150 cm
150x200 cm
Waga Kołdry
2 kg
3 kg
4 kg
5 kg
6 kg

  Kołdra jest wypełniona specjalnym bezpiecznym, szklanym granulatem. Jego struktura jest podobna do piasku dzięki czemu kołdra nim wypełniona jest miękka i delikatna.

    Wykonana w Polsce, z wysokiej jakości bawełny 100%, która posiadaCertyfikat OEKO-TEX®Standard 100, „Bezpieczna dla dziecka” i „Bezpieczna dla niemowląt”. Wszystkie użyte materiały są certyfikowane. Kołdra posiada certyfikat CE oraz jest produktem medycznym zarejestrowanym w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie.

  Kołdra sensoryczna/obciążeniowa stosowana jest do dostarczania stałej modyfikowanej ciężarem obciążającym dawki wrażeń czucia głębokiego do zmniejszania obronności dotykowej przy zaburzeniach modulacji sensorycznej oraz w kształtowaniu niektórych reakcji posturalnych.

  Kołdra z jednej strony jest z motywem graficznym z drugiej zaś strony z gładkim/stonowanym kolorem, który również ma za zadanie wyciszenie, pomoc w zasypianiu.

  Kołdra może zostać uszyta z obu stron z motywem graficznym prosimy o taką informację w komentarzu do zamówienia. Nie ma to wpływu na cenę kołdry.

  Polecamy artykuł na temat kołderek na portalu o integracjasensoryczna.info

Opinie

Napisz opinię

Kołdra obciążeniowa owieczki

Kołdra obciążeniowa owieczki

23 innych produktów w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane