Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Koszyk 0

Kołdra obciążeniowa pojazdy budowlane

165,00 zł (brutto)
kupiono: 68
Rozmiar Kołderki
 • 80x100 cm
 • 100x150 cm
 • 150x200 cm
Waga Kołdry
 • 2 kg
 • 3 kg
 • 4 kg
 • 5 kg
 • 6 kg
Poszewka
 • TAK
 • NIE
Wysyłka 1-5 dni
Numer:
SI2006s
Marka:
Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Ulubione0
Opis

Kołdra jest wypełniona specjalnym bezpiecznym, szklanym granulatem. Jego struktura jest podobna do piasku dzięki czemu kołdra nim wypełniona jest miękka i delikatna.

Kołdra sensoryczna/obciążeniowa z motywem roślinnym. Produkt będzie pasować do pokoju zarówno dziewczęcego, jak i chłopięcego.. Wykonana w Polsce, z wysokiej jakości bawełny 100%, która posiada Certyfikat OEKO-TEX®Standard 100,  „Bezpieczna dla dziecka” i „Bezpieczna dla niemowląt”. Wszystkie użyte materiały są certyfikowane. Kołdra posiada certyfikat CE oraz jest produktem medycznym zarejestrowanym w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie.

Kołdra sensoryczna/obciążeniowa stosowana jest do dostarczania stałej modyfikowanej ciężarem obciążającym dawki wrażeń czucia głębokiego do zmniejszania obronności dotykowej przy zaburzeniach modulacji sensorycznej oraz w kształtowaniu niektórych reakcji posturalnych.

Kołdra z jednej strony jest z motywem graficznym z drugiej zaś strony z gładkim/stonowanym kolorem, który również ma za zadanie wyciszenie, pomoc w zasypianiu.

Kołdra może zostać uszyta z obu stron z motywem graficznym prosimy o taką informację w komentarzu do zamówienia. Nie ma to wpływu na cenę kołdry.

Uwaga! Teraz również w opcji z poszewką tak jak w naszych kołdrach premium. Poszewka jest połączona z wnętrzem kołdry za pośrednictwem suwaków a nie jak u innych producentów guzikami czy wiązaniami co sprawia, że wnętrze kołdry nie układa się tak równomiernie jak w naszej kołdrze. Poszewka jest wykonana z bawełny drukowanej z jednej strony a z drugiej gładkiej/stonowanej. Na życzenie klienta z obu stron może być zastosowana bawełna drukowana, nie wpływa to na końcową cenę kołdry.  W wersji kołdry obciążeniowej z poszewką, wnętrze kołdry wykonane jest z szarej bawełny.

Wszystkie materiały, które używamy do szycia naszych kołderek są certyfikowane dlatego są w 100% bezpieczne.

Poszewka nadaje się do prania, zalecamy pranie w temperaturze 30 stopni.

Uwaga! Do kołdry obciążeniowej z poszewką możesz zamówić dodatkowe poszewki i szybko zmienić wygląd swojej kołdry, wszystkie wzory znajdziesz poniżej:

Kołdra mała kliknij>>>

Kołdra średnia kliknij>>>

Kołdra duża kliknij>>>

Polecamy artykuł na temat kołderek na portalu o integracjasensoryczna.info

Rozmiary: 

S- 80x100 cm

M- 100x150 cm

L- 150x200 cm

Szczegóły produktu
SI2006s
Zapytaj o produkt
Trusted Shops Reviews
You may also like
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Menu

  Ustawienia

  Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
  Nie znaleziono żadnych produktów.

  Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

  Zaloguj się