zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Integracja Sensoryczna

Obniżka! Sensoryczny Bruno + karty Zobacz większe

Sensoryczny Bruno + karty

T2354

Nowy produkt

Pakiet zawierający książeczkę Sensoryczny Bruno, oraz karty ćwicz razem z Sensorycznym Bruno.

Więcej szczegółów

22,00zł

-3,00zł

25,00zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  Od Autora (Marta Wiśniewska, dr n. humanistycznych w zakresie pedagogiki):
  Książka została napisana z myślą o dzieciach, które nie potrafią powiedzieć swoim rodzicom, nauczycielom co czują, jeśli otacza je zbyt dużo bodźców. Sensoryczny Bruno to chłopiec, który ma większą wrażliwość na bodźce, które go przytłaczają, sprawiają że czuje się zagrożony. W efekcie tego ma kłopoty z codziennymi czynnościami, bo stale antycypuje to co może się zdarzyć. Bywa smutny, nie lubi się bawić z innymi dziećmi, bywa zmęczony dużą ilością hałasu, dotyku, zapachu.
  Mam nadzieję, że książka przybliży rodzicom i nauczycielom problemy dzieci nadwrażliwych i wspomoże ich we właściwym budowaniu przyjaznego środowiska rozwojowego.

  Recenzja książki:
  E. Grzybowska, psycholog kliniczny, nauczyciel Integracji Sensorycznej, instruktor senior
  To pierwsza książeczka o integracji sensorycznej, w której wsparcie znajdzie zarówno dziecko borykające się ze swoją specyficzną sensoryczną urodą, jak i jego rodzice, bezradni czasami w poszukiwaniu sposobów na ułatwienie mu codziennego życia.
  Z. Przyrowski, pscholog kliniczny, nauczyciel Integracji Sensorycznej, instruktor senior
  Książka jest bardzo dobrym pomysłem, próbą przekazania nieskomplikowanym językiem trudnych informacji o integracji sensorycznej co nie wszystkim się udaje. Brakowało na naszym rynku takiej książeczki, która dotrze do szerokiego kręgu odbiorców rodziców i pomoże rozumieć przynajmniej część problemów ich dzieci. Jest książką, którą właściwie powinien dostać każdy z rodziców u dziecka którego rozpozano zaburzenia integracji sensorycznej związane z nadwrażliwością sensoryczną. Myślę, że w jakimś stoniu i pedagodzy w przedszkolach będą mieli łatwiej tłumaczyć rodzicom /a może i sobie/ zachowanie niektórych dzieci. Tak więc jest to strzał w dziesiątkę. Bardzo ciesze się z powstania tej książki. Język przejrzysty, spójny. Sposób tłumaczenia problemów błyskotliwy, świetna grafika, ilustracje. Krótkie syntetyczne określenie zjawiska nadwrażliwości sensorycznej. Świetne pomysły zabaw, wskazówek dla rodziców i nie tylko. Myślę, że będzie dobrze przyjęta przez czytelników.


  Zestaw 31 kart przedstawiających Bruna w różnych pozycjach. Karty służą do ćwiczeń praksji, czyli planowania motorycznego. Zadaniem dziecka jest przyjąć taką samą pozycję, jaką przyjął Bruno na karcie. Można wykorzystywać w zajęciach indywidualnych oraz grupowych.
  Zestaw 5 kart na podstawie, których dziecko może naśladować ruchy oczu, karty prezentowane kolejno przez terapeutę lub losowo wybierane przez dziecko.Celem tych kart jest usprawnienie motoryki gałek ocznych.
  Karty opracowała dr Marta Wiśniewska
  Wymiary kart 12x15cm

Opinie

Napisz opinię

Sensoryczny Bruno + karty

Sensoryczny Bruno + karty

Pakiet zawierający książeczkę Sensoryczny Bruno, oraz karty ćwicz razem z Sensorycznym Bruno.

30 innych produktów w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane