zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Interaktywna sala TFH

Świetlno dźwiękowy plac zabaw

tfh9msqr

Nowy produkt

7 599,00zł

Realizacja 7-14dni

  W skład tego zestawu wchodzi panel ścienny z wbudowanym głośnikami stereo i podświetlonymi kwadratami reagującymi na dokonany wybór na miękkiej, bezpiecznej macie. Podczas zabawy połączona nauka umiejętności motorycznych oraz zrozumienia związku przyczynowego zwiększy umiejętności planowania motorycznego.

  Wrażliwe na nasz ruch kwadraty na macie aktywują dźwięk oraz wyświetlany kolor na panelu ściennym. Wgranych jest aż 8 różnych światów dźwiękowych poczynając od transportu, zwierząt, śmiesznych dźwięków czy kończąc na ,,głupich” dźwiękach.

  Do wyboru masz 10 różnych zabaw, które możesz wybrać za pomocą przycisku na panelu ściennym. Przykładowo jedna z gier polega na wyświetleniu koloru na panelu ściennym, następnie należy nacisnąć kwadrat o tym samym kolorze na macie aby otrzymać oklaski. Jeżeli zostanie naciśnięty kwadrat o nieprawidłowym kolorze usłyszysz negatywny dźwięk.

  Mate z zestawu możesz również podłączyć do innych interaktywnych urządzeń jak Tuba Huraganowa czy Ściana Bąbelkowa. Po podłączeniu stając na kwadracie np. z kolorem niebieskim taki sam kolor wyświetli się na urządzeniu do którego podłączona jest mata.

  Głośność dźwięków możesz regulować. Panel ścienny dzięki gniazdu może być również używany jako głośnik Twojego np. odtwarzacza Mp3. Możesz również podłączyć np. słuchawki.

  Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii.

Opinie

Napisz opinię

Świetlno dźwiękowy plac zabaw

Świetlno dźwiękowy plac zabaw

Tylko u nas!

30 innych produktów w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane