Wieża z Okrągłych Klocków - EMPIS
zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Inne.

Kalkulator kosztu dostawy


Możesz sprawdzić koszt dostawy firmą EMPIS (dla dużych zamówień) podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy". Wycena dotyczy transportu firmą EMPIS (dla dużych zamówień), 2zł za km w jedną stronę.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Wieża z Okrągłych Klocków Zobacz większe

Wieża z Okrągłych Klocków

GTSTK01R

Nowy produkt

43,00zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

    Wieża Green Toys TM składająca się z okrągłych klocków, ułożonych w kolejności od największego do najmniejszego, to klasyczna i znana dzieciom od pokoleń zabawka. Wieża posiada osiem, różnokolorowych elementów, z których dzieci mogą wznosić zarówno tradycyjne wieże, jak też inne, wymyślne konstrukcje. Zestaw okrągłych klocków doskonale rozwija u dzieci koordynację wzrokowo – ruchową oraz umiejętność rozpoznawania kolorów. Ale najważniejsze jest to, że wieża z klocków jest całkowicie bezpieczna dla dzieci, jej elementy zostały w całości wykonane z przetworzonych, plastikowych butelek i nie zawierają takich substancji, jak Bisfenol, PVC, Ftalany czy ołów. Przyjazne środowisku jest również opakowanie wieży – zostało ono wyprodukowane z nadających się do przetworzenia materiałów, a napisy na nim zostały wykonane przy użyciu atramentu z soi. Proces produkcji zarówno poszczególnych elementów wieży, jak też opakowania, pozwala zaoszczędzić sporo energii i obniżyć emisję gazów cieplarnianych.

     

    Wyprodukowano w USA

Opinie

Napisz opinię

Wieża z Okrągłych Klocków

Wieża z Okrągłych Klocków

30 innych produktów w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070; 577777360

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane