Kołdra obciążeniowa niebieska / szara - EMPIS
zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Główna

Nowy Kołdra obciążeniowa niebieska / szara Zobacz większe

Kołdra obciążeniowa niebieska / szara

Nowy produkt

Kołdra obciążeniowa z wymiennym pokrowcem, wypełniona szklanymi mikrokulkami i puchem.

Więcej szczegółów

299,00zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Konfiguracja produktu
Rozmiar Kołderki
90x100 cm
100x150 cm
150x200 cm

  Nasze kołdry są wykonane ręcznie w Polsce i składają się w 100% z polskiej bawełny oraz polaru z certyfikatem Okeo Tex Standard 100. Wnętrze kołdry to kwadratowe panele wypełnione szklanymi mikrokulkami co zapewnia równomierne rozłożenie ciężaru na całej jej długości. Jako jedyna na rynku wypełniona dodatkowo Puchem dzięki czemu jest tak puszysta i miękka. Pokrowiec jest zdejmowalny (nie musisz prać wnętrza kołdry z wypełnieniem) co ułatwia utrzymanie kołdry w czystości. Pokrowiec jest połączony z wnętrzem kołdry za pośrednictwem suwaków a nie jak u innych producentów guzikami czy wiązaniami co sprawia że wnętrze kołdry nie układa się tak równomiernie jak w naszej kołdrze. Jest wykonany z miękkiego polaru, jedna strona jest gładka a druga pokryta sensorycznymi wypustkami. Obie strony są przyjemne dla skóry i delikatnie dla całego ciała.

  Wymiary:

  Rozmiar L: 150x200 cm, 5 kg.

  Rozmiar M: 100 x x150 cm, 4 kg.

  Rozmiar S: 90 x 100 cm, 3 kg.

  Jako jedyna w Polsce przeszła pozytywnie testy w Instytucie Włókiennictwa. Posiada certyfikaty z badań normy:

  PN-EN ISO 12952-1: 2011

  PN-EN ISO 12952-2: 2011

  Produkt został zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie.

  Wyrób medyczny, który powstaje z wyłącznie certyfikowanych materiałów. Produkowany przy uwzględnieniu norm unijnych wymienionych na deklaracji zgodności CE oraz zgodnie z wymaganiami Ustawy o wyrobach medycznych z dnia 20 maja 2010r.

Opinie

Napisz opinię

Kołdra obciążeniowa niebieska / szara

Kołdra obciążeniowa niebieska / szara

Kołdra obciążeniowa z wymiennym pokrowcem, wypełniona szklanymi mikrokulkami i puchem.

30 innych produktów w tej kategorii

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane