Lustrzane odbicie zwierzątek morskich - EMPIS
zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Główna

Kalkulator kosztu dostawy


Możesz sprawdzić koszt dostawy podająć dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Lustrzane odbicie zwierzątek morskich

es525003

Nowy produkt

38,00zł

Wysyłka 24h

    Lustrzana zabawka w formie tacki, w której można układać przedmioty, by obserwować ich odbicia.Na środku tacki znajduje się lustro, dzięki któremu możliwa jest nauka o symetrii. Dzięki lustrzanej zabawie dziecko nauczy się zasad działania luster i zobaczy różne zależności mające miejsce przy odbijaniu się obrazu. Jest to świetna zabawka, która pozwoli w łatwy sposób zrozumieć podstawowe zjawisko fizyczne,jakim jest odbijanie światła. Bezpieczne nietłukące się lustro oraz piankowe elementy, którymi możesz bawić się w wodzie. Mokre lustro jak i pozostałe elementy można do siebie przyklejać ale również np. do płytek w łazience. Piankowe elementy przedstawiają morskie zwierzątka. Każde zwierzątko składa się z dwóch części, dzięki czemu dziecko ma przed sobą wspaniała zabawę polegającą na dopasowaniu pasujących do siebie elementów.

Opinie

Napisz opinię

Lustrzane odbicie zwierzątek morskich

Lustrzane odbicie zwierzątek morskich

30 innych produktów w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070; 577777360

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane