Gra Kolorowe Zwierzaki - EMPIS
zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Gry edukacyjne

Kalkulator kosztu dostawy


Możesz sprawdzić koszt dostawy firmą EMPIS (dla dużych zamówień) podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy". Wycena dotyczy transportu firmą EMPIS (dla dużych zamówień), 2zł za km w jedną stronę.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Gra Kolorowe Zwierzaki

pg3535

Nowy produkt

36,00zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  Kolorowe Zwierzaki to gra i zabawa dla dzieci w wieku przedszkolnym. Celem gry jest zapełnienie przez gracza, przy użyciu kolorowych krążków brakujących pól na obrazku prezentującym kolorowego zwierzaka. Gracz, który jako pierwszy uzupełni obrazek kolorowego zwierzaka - wygrywa.

  Przebieg gry

  Gracze rozkładają kolorowe zwierzaki na stoliku, białym polem do wierzchu. Każdy z graczy rzuca kolorową kostką - gracz, który wyrzuci czerwony kolor, pierwszy losuje obrazek (obowiązuje kolejność wg wskazówek zegara). Jeżeli dwoje lub więcej graczy wyrzuci kostką czerwony kolor, rzucają oni ponownie do momentu, gdy tylko jeden gracz wyrzuci czerwony kolor. Gracz ten, po wylosowaniu obrazka, rozpoczyna grę rzucając kostką kolorową i kostką, która prezentuje liczbę oczek.

  Wyrzucony na kolorowej kostce kolor oznacza, jakich żetonów gracz może użyć do zapełnienia pustych pól na swoim obrazku (jeżeli gracz ma już zapełnione pola w kolorze, który wyrzucił, omija kolejkę). Wyrzucona liczba oczek na kostce z oczkami oznacza ile kolorowych żetonów może użyć gracz (jeżeli gracz wyrzuci, np. trzy oczka, a brakuje mu dwóch pól do zapełnienia, to zapełnia tylko te dwa pola).

  Każdy gracz w kolejności zgodnej ze wskazówkami zegara rzuca jednocześnie kostką z kolorami i kostką z oczkami.

  Zawartość pudełka: cztery plansze z kolorowymi zwierzakami, 108 kolorowych krążków (po 18 z każdego z sześciu kolorów), kolorową kostkę do gry, kostkę do gry z oczkami.

  Gra przeznaczona dla 2 do 4 graczy.

Opinie

Napisz opinię

Gra Kolorowe Zwierzaki

Gra Kolorowe Zwierzaki

30 innych produktów w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070; 577777360

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane