Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Koszyk 0

Gry logopedyczne

4 różne gry do ćwiczeń logopedycznych - piłka nożna (dmuchając piłeczkę gracze starają się przemieścić piłkę do bramki przeciwnika), piraci (piłkę należy przetransportować na wyspę), labirynt (piłka musi wydostać się z labiryntu), wodny labirynt (wypełniony wodą). W zestawie znajduje się 8 piłek o średnicy 3 cm, 3 plansze do gry, plastikowy kuferek.

Wymiary planszy: 33 x 25 x 6 cm

Zobacz więcej
99,00 zł (brutto)
kupiono: 215
Chwilowo brak w magazynie
Powiadom mnie gdy będzie na stanie
Numer:
AK20030
GTIN:
8426804200309
Marka:
Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Ulubione3
Opis

Gry logopedyczne to innowacyjne narzędzie wspierające terapię logopedyczną i pomagające rozwijać umiejętności komunikacyjne. Zestaw ten składa się z 4 gier i oferuje angażujące i dynamiczne ćwiczenia z wykorzystaniem dmuchania, mające na celu rozwój mowy i korygowanie wad wymowy.

Pierwsza z gier została zainspirowana piłką nożną. Zadaniem gracza jest przesuwanie piłki i umieszczenie jej w bramce przeciwnika. Dzięki tej zabawie dziecko kształtuje umiejętności artykulacyjne, zabawa uczy też współpracy i rywalizacji.

W drugiej grze, „Piratach” zadaniem użytkowników jest przetransportowanie piłki na wyspę z jednoczesnym ominięciem przeszkód. Grając w nią, dziecko kształtuje koordynację ruchową i zdolności percepcyjne, zachęcając do kreatywnego myślenia.

Trzecią z gier jest „Labirynt”, a użytkownik musi przeprowadzić przez niego piłkę. Zabawa ta ćwiczy spostrzegawczość i koncentrację, a także umiejętność planowania i rozwiązywania problemów.

Ostatnia gra to „Wodny labirynt”, która polega na przeprowadzeniu piłki zanurzonej w wodzie przez labirynt. Zabawa ta wzmacnia dodatkowo zdolności sensoryczne i manualne.

W skład zestawu wchodzi 8 piłeczek o średnicy 3 cm oraz 3 plansze zapakowane w plastikowy kuferek. Zapewnia to praktyczne przechowywanie oraz łatwy transport.

Szczegóły produktu
AK20030

Opis

Wiek dziecka
Powyżej 3 roku
Trusted Shops Reviews
Zapytaj o produkt
You may also like
Interaktywny Quiz Hello Kitty Interaktywny Quiz Hello Kitty
Obniżka! -20%
Ograniczona oferta specjalna
Indeks: ak60701
48,00 zł (brutto)60,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się