zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Multimedia edukacyjne

Lekcjoteka - Język Polski

dp10

Nowy produkt

199,00zł

Wysłka 48h

  Unikatowa na rynku propozycja stworzona z myślą o pełnym wykorzystaniu możliwości tablicy interaktywnej lub rzutnika multimedialnego w procesie dydaktycznym. Stanowi funkcjonalną pomoc dydaktyczną, przygotowaną dla nauczycieli szkół podstawowych w klasach 4-6. Program zawiera ciekawe zasoby i scenariusze lekcyjne, stanowiące wprowadzenie do interaktywnego świata portalu Nauczyciel.pl.

  Wszystkie zgromadzone w programie materiały są zgodne z nową podstawą programową. Lekcjotek@ jest bazą pomysłów na prowadzenie zajęć z wykorzystaniem narzędzi multimedialnych. Praca z programem to połączenie nowoczesnych metod prezentacji materiału (animacji, filmów, doskonałych symulacji, prezentacji i zdjęć) z interaktywnymi ćwiczeniami, dzięki którym podstawowa wiedza jest przyswajana przez dzieci szybko i efektywnie.

  Program wspiera pedagogów w dotarciu do uczniów i wyjaśnieniu im w zrozumiały sposób trudniejszych zagadnień, dzięki zintegrowanym narzędziom multimedialnym. Obrazując problem ułatwia uczniom skupienie ich uwagi i przyswojenie wiedzy. Załączone scenariusze lekcji to zbiór pomysłów obrazujących jak efektywnie stosować multimedia podczas zajęć z grupą dzieci.

  ZALETY PROGRAMU:

  - 20 tematów (każdy z 4 zasobami)
  - Około 50 animacji i ilustracji
  - Około 30 symulacji, ćwiczeń interaktywnych, pokazów slajdów
  - Filmy instruktażowe (obsługa tablicy interaktywnej, praca z programem i inne)
  - Pomysły na lekcję w formie drukowanej (książeczka zawierająca opisy zasobów i propozycje ich wykorzystania) oraz w formacie PDF - umieszczone w aplikacji
  - Dodatkowe zasoby interaktywne dostępne na portalu Nauczyciel.pl
  - Możliwość użytkowania każdego z egzemplarzy programu niezależnie przez 6 nauczycieli
  - Opcja pracy z programem w trybie "Pracuj z lekcją" umożliwia komfortowe zapoznanie się z materiałami multimedialnymi, przygotowanie lekcji według własnego pomysłu, a następnie zaprezentowanie finalnej i dopracowanej wersji uczniom na urządzeniach multimedialnych.

Opinie

Napisz opinię

Lekcjoteka - Język Polski

Lekcjoteka - Język Polski

15 innych produktów w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane