Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Koszyk 0

Mata edukacyjna do zabawy ŻABIE SKOKI

379,00 zł (brutto)
kupiono: 5
Chwilowo brak w magazynie
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Numer:
smf492150
Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Ulubione0
Opis

Poruszaj się i ucz, bawiąc się z Nimbly!

Ta innowacyjna mata jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 2 do 10 lat, sprawnych lub mniej sprawnych. Można grać w pojedynkę lub w grupach maksymalnie 12 graczy. Opracowany w Quebecu przez dr Mariève Blanchet, badacza zdolności motorycznych dzieci, Nimbly jest szczególnie odpowiedni do użytku w szkołach, zajęciach pozalekcyjnych, terapeutycznych i rodzinnych.

Mata Nimbly ma na celu poprawę zdolności motorycznych i poznawczych niemowląt w zabawny sposób. Umożliwia pracę nad różnymi umiejętnościami, takimi jak rozpoznawanie kolorów, kształtów, cyfr i liter; stymuluje pamięć i uczenie się umiejętności językowych i matematycznych.

W tej grze uczestnikami są „żaby”, których jedyną instrukcją jest nie wpadać do wody. Jeden gracz w danym momencie przebywa na macie i zaczyna na linii lilii wodnej na środku maty. Karty dołączone do gry określają tematykę i różne wyzwania, które należy wykonać.

Dlatego celem gry jest znalezienie przez gracza właściwej odpowiedzi i wykonanie odpowiedniego skoku. Możliwe są inne warianty ruchu, aby dalej rozwijać zdolności motoryczne dziecka.

Wierzch maty wykonany z poliestru jest przyjemny w dotyku, a spód z naturalnego kauczuku jest antypoślizgowy. Mata może być używana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Można go również prać w pralce i składać lub zwinąć bez ryzyka uszkodzenia.

Zestaw Nimbly zawiera 1 matę do ćwiczeń (183 x 91 cm), instrukcje do gry (w 8 językach) i 108 kart z materiałami do nauki i wyzwaniami (stopień trudności jest określony na każdej karcie).

Szczegóły produktu
smf492150
Zapytaj o produkt
Trusted Shops Reviews
You may also like
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Indeks: SI103
450,00 zł (brutto)
Dzięki wykonaniu hamaka ze specjalnego elastycznego materiału dostarcza on wiele  nowych możliwości oraz doświadczeń sensorycznych. Daje silną stymulację w obszarze czucia głębokiego. Do wyboru różne wersje kolorystyczne

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się