zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Drewniane klocki

Klocki HexActly

QEFA058

Nowy produkt

119,00zł

Wysyłka 24h

  Kto by pomyślał, że geometria może być tak piękna?

  Drewniane klocki HexActly, których podstawowym elementem jest sześciokąt, zadziwiają możliwościami tworzenia idealnie dopasowanych konstrukcji na płaszczyźnie i w przestrzeni. Mniejsze dzieci, dzięki równym kątom klocka i odpowiedniej grubości elementów stworzą kolorowe kształty, a starsze przestrzenne figury.

  Klocki dzięki kombinacji połączonych ze sobą sześciokątów wymagają od dziecka planowania, kalkulowania, przemyślenia konstrukcji geometrycznie i kolorystycznie. Dziecko rozwija umiejętności, których nie da zabawa żadnymi inny klockami.

  Podstawowym elementem drewnianych klocków HexActly jest pojedynczy sześciokąt, zainspirowany kształtem z natury. Ułożone razem na płasko przypominają kolorowy plaster miodu.

  Zestaw HexActly zawiera 24 kolorowe elementy w pięciu różnych kombinacjach połączonych ze sobą sześciokątów: pojedynczy sześciokąt; dwa, trzy, cztery połączone ze sobą sześciokąty w sposób liniowy i trzy sześciokąty połączone w sposób nieliniowy.

  Korzyści zabawy HexActly to nie tylko zabawa pięknie wykonami klockami, które można układać na nieskończenie wiele sposobów, to przede wszystkim rozwijanie:
  •  wyobraźni dziecka,
  • inteligencji wizualno – przestrzennej,
  • inteligencji matematyczno – logicznej.

  Załączony do opakowanie kolorowy przewodnik z 20 schematami od prostych konstrukcji, poprzez skomplikowane struktury, pomoże w sprawdzeniu i rozwijaniu umiejętności dziecka.

Opinie

Napisz opinię

Klocki HexActly

Klocki HexActly

30 innych produktów w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane