Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Koszyk 0

O nas


Firma EMPIS powstała pod koniec 2006 roku. Naszym priorytetem od początku istnienia było opracowywanie nowych produktów oraz ulepszanie już tych, które są dostępne w sprzedaży. O naszej historii więcej przeczytasz na 15latempisu.pl

W kolejnych latach naszej działalności udało nam się wprowadzić na Polski rynek kolejne nowości, które zdobywały Państwa zaufanie i uznanie. Pomimo tego cały czas opracowujemy nowe produkty, jak i szukamy nowych producentów drobnych pomocy poszerzając naszą ofertę.

Nasz sprzęt wyróżnia profesjonalizm przy jego powstawaniu, jako jedyni w Polsce od początku współpracujemy i korzystamy ze wsparcia najlepszych i najbardziej doświadczonych specjalistów zajmujących się Integracją Sensoryczną w Polsce w tym przede wszystkim Zbigniewa Przyrowskiego, prekursora tej metody w Polsce. Wyposażając salę w naszym sklepie możesz otrzymać specjalny certyfikat jakości.

Stronę techniczną sprzętu SI opracował dla nas specjalista, konstruktor, pracownik Centrum Nauki Kopernik, dzięki czemu jako jedyny w Polsce powstaje na podstawie specjalistycznej dokumentacji technicznej. Nasz sprzęt powstaje również wyłącznie z certyfikowanych materiałów dzięki czemu spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Posiada wszelkie wymagane certyfikaty oraz deklaracje zgodności CE.

Nasz sprzęt jako jedyny i pierwszy w Polsce został również uznany sprzętem medycznym. Został zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie.

Jakość naszych produktów potwierdza fakt iż mamy dystrybutorów naszego sprzętu na całym świecie w tym w USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Włoszech i wielu innych. 

Staramy się aby nasz Sprzęt spełniał wszelkie Państwa oczekiwania, był wykorzystywany przez wiele lat, pomagał w pracy z dziećmi i wspierał ich rozwój.

Jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy sprzedaż internetową sprzętu do terapii SI (www.empis.pl) i od razu spotkało się to z dużym uznaniem z Państwa strony.

Staramy się cały czas poszerzać naszą ofertę aby mogli Państwo w jednym miejscu, profesjonalnie wyposażyć swój gabinet, placówkę, ale także zakupić wszystkie niezbędne pomoce i zabawki do pracy i rozwojowej zabawy w domu.

W roku 2022 rozpoczęliśmy z Fundacją For Kids działalność na rzecz wsparcia polskich placówek którym pomimo ogromnych potrzeb, brak środków na profesjonalny sprzęt, pierwszą kompletną salę w ramach darowizny wyposażyliśmy we wrześniu 2022 roku. Więcej o naszych działaniach przeczytacie na stronie Fundacji.

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się