Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Koszyk 0

Serwis

Okresowe badanie sprzętu SI wykluczy możliwość powstania awarii. W sprzęcie SI występują wymienne elementy, które są narażone na ścieranie, przecieranie oraz inne uszkodzenia. Zalecamy aby przeglądu dokonywać przynajmniej 1 raz na rok. 

Serwis polega na wstępnych oględzinach każdego sprzętu, określenia uszkodzeń już występujących oraz mogących pojawić się w najbliższym czasie. Każdy sprzęt zostaje poddany sprawdzeniu poprawności działania.

Cena serwisu obejmuje wyeliminowanie drobnych uszkodzeń, wymiany elementów, które zostały nadwyrężone a które można wymienić na miejscu u klienta i są oznakowane w gwarancji jako elementy wymienne. Serwis również ma za zadanie wyłapania trwałych, poważnych uszkodzeń. Klient wówczas jest informowany o kosztach naprawy takiego urządzenia lub wymiany na nowy. Sprzęt może być zabrany od razu przez serwisanta do naszego serwisu gdzie zostanie naprawiony.

Dojazd serwisu jest zależny od czasu zgłoszenia, staramy się aby serwis odbył się w ciągu miesiąca od zgłoszenia. Dojazd do klienta wiąże się z dodatkową opłatą 3 zł za 1 km, odległość liczona w jedną stronę z adresu naszej firmy.

Koszt serwisu – 250 zł

Cena serwisu może ulec zmianie w zależności od ilości wymienionych elementów oraz ich rodzaju, potrzeby przeprowadzenia bardziej skomplikowanej naprawy.

Serwis należy zgłaszać na nasz adres email sklepempis@wp.pl, w tytule emaila należy wpisać SERWIS.

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się