Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Koszyk 0

Serwis

Okresowe badanie sprzętu SI wykluczy możliwość powstania awarii. W sprzęcie SI występują wymienne elementy, które są narażone na ścieranie, przecieranie oraz inne uszkodzenia.

Serwis polega na wstępnych oględzinach każdego sprzętu, określenia uszkodzeń już występujących oraz mogących pojawić się w najbliższym czasie. Każdy sprzęt zostaje poddany sprawdzeniu poprawności działania.

Cena serwisu obejmuje wyeliminowanie drobnych uszkodzeń, wymiany elementów, które zostały nadwyrężone a które można wymienić na miejscu u klienta i są oznakowane w gwarancji jako elementy wymienne. Serwis również ma za zadanie wyłapania trwałych, poważnych uszkodzeń. Klient wówczas jest informowany o kosztach naprawy takiego urządzenia lub wymiany na nowy. Sprzęt może być zabrany od razu przez serwisanta do naszego serwisu gdzie zostanie naprawiony.

Wykonany serwis upoważnia do przedłużenia gwarancji o rok na produkty, które zostaną wskazane przez serwisantów.

Dojazd serwisu jest zależny od czasu zgłoszenia, staramy się aby serwis odbył się w ciągu miesiąca od zgłoszenia. Dojazd do klienta wiąże się z dodatkową opłatą 2,5 zł za 1 km, odległość liczona w obie strony z Warszawy.

Koszt serwisu – 250 zł

Cena serwisu może ulec zmianie w zależności od ilości wymienionych elementów oraz ich rodzaju, potrzeby przeprowadzenia bardziej skomplikowanej naprawy.

Serwis należy zgłaszać na nasz adres email sklepempis@wp.pl, w tytule emaila należy wpisać SERWIS.

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się