O nas - EMPIS
zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Kategorie

Kalkulator kosztu dostawy


Możesz sprawdzić koszt dostawy firmą EMPIS (dla dużych zamówień) podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy". Wycena dotyczy transportu firmą EMPIS (dla dużych zamówień), 2zł za km w jedną stronę.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Firma EMPIS powstała pod koniec 2006 roku. Naszym priorytetem od początku istnienia firmy było opracowywanie nowych produktów oraz ulepszanie już tych, które są dostępne w sprzedaży.

W kolejnych latach naszej działalności udało nam się wprowadzić na Polski rynek kolejne nowości, które zdobywały Państwa zaufanie i uznanie. Pomimo tego cały czas opracowujemy nowości i z miesiąca na miesiąc nasza oferta jest coraz bogatsza.

Nasz sprzęt wyróżnia profesjonalizm przy jego powstawaniu,  jako jedyni w Polsce od początku współpracujemy i korzystamy z wsparcia najlepszych i najbardziej doświadczonych psychologów zajmujących się Integracją Sensoryczną w Polsce i tu wielkie podziękowania dla  Pana Zbigniewa Przyrowskiego (www.zbigniewprzyrowski.pl).

Stronę techniczną sprzętu SI opracował dla nas specjalista, konstruktor, pracownik Centrum Nauki Kopernik, dzięki czemu jako jedyny w Polsce powstaje na podstawie specjalistycznej dokumentacji technicznej. Nasz sprzęt powstaje również wyłącznie z certyfikowanych materiałów dzięki czemu spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Posiada wszelkie wymagane certyfikaty oraz deklaracje zgodności CE.

Nasz sprzęt jako jedyny i pierwszy w Polsce został również uznany sprzętem medycznym. Został zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie.

Jakość naszych produktów potwierdza fakt iż są sprzedawane przez brytyjską firmę (jedną z największych firm na świecie oferującą sprzęt terapeutyczny) do takich krajów jak Ameryka Północna, Kanada, Wielka Brytania, Irlandia, Australia, Japonia i wiele innych.

Staramy się aby nasz Sprzęt spełniał wszelkie Państwa oczekiwania, był wykorzystywany  przez wiele lat i pomagał w pracy z dziećmi, aby każdy dzień był radośniejszy od poprzedniego.

 

Jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy sprzedaż internetową sprzętu do terapii SI (www.empis.pl) i od razu spotkało się to z dużym uznaniem z Państwa strony.

 

Na początku 2011 roku powstał pierwszy w Polsce, w Warszawie, stacjonarny sklep ze sprzętem SI i nie tylko, do którego serdecznie zapraszamy.

 

Staramy się cały czas poszerzać naszą ofertę aby mogli Państwo w jednym miejscu, profesjonalnie wyposażyć swój gabinet, placówkę.

 

Dziękujemy za współprace  i obiecujemy dołożyć wszelkich starań aby byli Państwo zadowoleni z naszych usług oraz jakości naszych produktów.


Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070; 577777360

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane