Serwis sprzętu do integracji sensorycznej - EMPIS
zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Kategorie

Kalkulator kosztu dostawy


Możesz sprawdzić koszt dostawy firmą EMPIS (dla dużych zamówień) podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy". Wycena dotyczy transportu firmą EMPIS (dla dużych zamówień), 2zł za km w jedną stronę.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Okresowe badanie sprzętu SI wykluczy możliwość powstania awarii. W sprzęcie SI występują wymienne elementy, które są narażone na ścieranie, przecieranie oraz inne uszkodzenia.


Serwis polega na wstępnych oględzinach każdego sprzętu, określenia uszkodzeń już występujących oraz mogących pojawić się w najbliższym czasie. Każdy sprzęt zostaje poddany sprawdzeniu poprawności działania.


Cena serwisu obejmuje wyeliminowanie drobnych uszkodzeń, wymiany elementów, które zostały nadwyrężone a które można wymienić na miejscu u klienta i są oznakowane w gwarancji jako elementy wymienne. Serwis również ma za zadanie wyłapania trwałych, poważnych uszkodzeń. Klient wówczas jest informowany o kosztach naprawy takiego urządzenia lub wymiany na nowy. Sprzęt może być zabrany od razu przez serwisanta do naszego serwisu gdzie zostanie naprawiony.


Wykonany serwis upoważnia do przedłużenia gwarancji o rok na produkty, które zostaną wskazane przez serwisantów.


Dojazd serwisu jest zależny od czasu zgłoszenia, staramy się aby serwis odbył się w ciągu miesiąca od zgłoszenia.
Dojazd do klienta wiąże się z dodatkową opłatą 2 zł za 1 km, odległość liczona w obie strony z Warszawy.


Koszt serwisu – 250 zł


Cena serwisu może ulec zmianie w zależności od ilości wymienionych elementów oraz ich rodzaju, potrzeby przeprowadzenia bardziej skomplikowanej naprawy.


Serwis należy zgłaszać na nasz adres email sklepempis@wp.pl, w tytule emaila należy wpisać SERWIS.


Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070; 577777360

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane