Wysyłka - EMPIS
zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Kategorie

Zasady wysyłki

Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD i Inpost (paczka wysyłana natychmiast po skompletowaniu zamówienia), koszt wysyłki zależny jest od rozmiarów i łącznej wagi zamówionych produktów.

Zamówienia są dostarczane również przez naszą firmę. (1km/2 zł - odległość liczona w jedna stronę według mapki internetowej, Warszawa - miejsce wskazane przez klienta, w cenę wliczone jest wniesie towaru. Montaż jest płatny osobno, cena montażu jest zależna od zamówionych produktów)

Jest również możliwość odbioru osobistego zamówienia w naszej siedzibie:

http://empis.pl/empis2/content/8-sklepy-empis

 

W przypadku wysyłki zagranicznej, koszt jest ustalany każdorazowo indywidualnie.

 

Zamówienia wysyłamy za pobraniem, po przedpłacie na nasze konto lub jeśli klient jest placówką publiczną wraz z fakturą przelewową z płatnością 7-14 dniową.

 

Przy dokonywaniu przedpłaty, prosimy w przelewie o umieszczenie numeru zamówienia, faktury lub faktury pro forma jeśli otrzymają ją Państwo wcześniej.

 

Nr konta na jakie należy wpłacać pieniądze:

20 1750 0009 0000 0000 4093 9652 

EMPIS & Sensum Mobile sp. z o.o. sp. k.

Śródziemnomorska 11/21

 

Po dokonaniu przelewu prosimy o przesłanie do nas e-maila potwierdzającego, informującego nas o dokonaniu przelewu na adres e-mail:

 

 sklepempis@wp.pl

 

Termin realizacji zamówienia wynosi w zależności od stanu magazynowego od 2-30 dni roboczych.

Termin realizacji wyświetlany przy produktach podczas składania zamówienia nie musi być zgodny z rzeczywistym czasem realizacji. Dotyczy to szczególnie okresów, w którym odnotowujemy zwiększoną liczbę zamówień na przykład okres jesieni czy przełom roku. W tych okresach czas realizacji zamówień może być znacznie wydłużony.

Jeśli chcą Państwo uzyskać precyzyjną informację co do czasu realizacji Państwa zamówienia prosimy o kontakt mailowy.

Uwaga ! Prosimy o otwieranie paczek/palet, w obecności kuriera w celu sprawdzenia czy podczas transportu zamawiany towar nie uległ uszkodzeniu.

 


Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane