Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

close

Katalog

Włączone filtry:

  Książki/pomoce dydaktyczne

  Pomoce dydaktyczne 

  W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór pomocy dydaktycznych oraz książek, zwłaszcza z dziedziny integracji sensorycznej, ale również i innych, które będą dobrymi narzędziami we wspieraniu rozwoju dzieci. Wybieraj spośród starannie wyselekcjonowanego asortymentu i gromadź informacje, które pozwolą Ci pozytywnie stymulować dorastanie dziecka.

  W Empis przedstawiamy Ci treściwą biblioteczkę, która obfituje w książki uznanych specjalistów. Znajdziesz tam rzeczowe informacje, praktyczne porady oraz zestawy ćwiczeń.

  Autyzm – Pomoce dydaktyczne

  Pierwsze objawy autyzmu można rozpoznać u dziecka już w pierwszych miesiącach życia. Jednak najczęściej są one diagnozowane w wieku trzech lat. Takiemu odkryciu często towarzyszy bezradność. W Empis stworzyliśmy bazę wartościowych książek i innych pomocy dydaktycznych, dzięki którym, zarówno rodzice, jak i specjaliści będą mogli zdobyć wiedzę potrzebną do wspomagania prawidłowego rozwoju dziecka z autyzmem.

  Książki/pomoce dydaktyczne 

  Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

  Skontaktuj się z nami

  Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

  Telefon:533337070

  Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

  Najczęściej kupowane