Drewniane zabawki edukacyjne firmy EMPIS - EMPIS
zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Katalog

Pomoce edukacyjne Firmy EMPIS

Kalkulator kosztu dostawy


Możesz sprawdzić koszt dostawy podająć dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Wsparciem w dbaniu o prawidłowy rozwój dziecka są pomoce edukacyjne firmy Empis. Spełniają one jednocześnie dwie role: dają młodemu człowiekowi potrzebną na tym etapie życia zabawę, ale w tym samym czasie pozwalają na naukę, zyskiwanie nowych umiejętności, a także zwiększają postępy dziecka. Można je również wykorzystać do radzenia sobie z problemami z prawidłowym rozwojem. Wspierają przyswajanie podstawowych informacji na wczesnym etapie rozwoju, czyli chociażby figur geometrycznych, a także kolorów. Do takich pomocy edukacyjnych należą:

  • wieże pamięci,
  • elastyczne piłki,
  • worki rozciągliwe,
  • woreczki z grochem w kształcie figur geometrycznych.

Kamizelki obciążeniowe

Pożyteczną opcją są również kamizelki, które są dostępne w 5 różnych rozmiarach, a dajemy również możliwość wykonania produktu stworzonego idealnie na wymiar dziecka. Ich zadaniem jest stymulacja czucia głębokiego, a także rozluźnienia, co przekłada się przede wszystkim na lepszą koncentrację podczas nauki. Dają one możliwość dostosowania ciężaru produktu do wagi dziecka, poprzez wprowadzenie opcji wyjmowania woreczków z obciążeniem.

Pomoce edukacyjne Firmy EMPIS 

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 28 elementów

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070; 577777360

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane