Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

close

Katalog

Włączone filtry:

  Rehabilitacja

  Rehabilitacja

  Sprzęt do rehabilitacji dzieci 

  Prawidłowe przeprowadzanie rehabilitacji prowadzi do poprawy jakości życia. Program i sposób jej wykonania zależy od stopnia niepełnosprawności i indywidualnych preferencji pacjenta. Jedną z podstaw skutecznych ćwiczeń jest sprzęt wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Dzięki pracy z tego rodzaju narzędziem rehabilitacyjnym można pozytywnie wpłynąć na motorykę, dziecka funkcje psychofizyczne, poruszanie się czy pomoc w terapii sensorycznej.

  W Empis mamy dla Ciebie profesjonalny sprzęt do rehabilitacji dzieci. Dzięki niemu zapełnisz swoją salę ćwiczeń kolorowymi pomocami.

  Zabawki rehabilitacyjne

  W asortymencie naszego sklepu znajdują się kreatywne zabawki rehabilitacyjne. Są u nas między innymi maty zwane „jeżykiem”, maty sensoryczne, senso balance, dyski korekcyjne, taśmy do ćwiczeń oporowych, różne rodzaje wałków rehabilitacyjnych, piłki rehabilitacyjne i wiele, wiele innych.

  Rehabilituj przez zabawę

  Zdajemy sobie z tego sprawę, że czas rehabilitacji może być dla dziecka męczący. Dlatego wyekwipowaliśmy naszą ofertę w sprzęt, który swoim kształtem, fakturą czy kolorem, będzie zachęcał dziecko do dalszych ćwiczeń i pozwoli mu traktować je jak dobrą zabawę.

  Rehabilitacja 

  na stronę
  Pokazuje 1 - 15 z 131 elementów

  Skontaktuj się z nami

  Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

  Telefon:533337070

  Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

  Najczęściej kupowane