Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

close

Sprzęt i Pomoce do Terapii Integracji Sensorycznej

Pomoce do Integracji Sensorycznej 

Umiejętność integracji sensorycznej pozwala na porządkowanie, identyfikowanie, odczuwanie i prawidłowe przyswajanie bodźców w relacji z samym sobą. Kiedy zdolność tej integracji zostaje zaburzona, dziecko doświadcza wielu przykrości. Gdy zostanie postawiona diagnoza przez specjalistę, należy poddać malucha terapii. W jej prawidłowym przebiegu pomaga profesjonalny sprzęt.

W Empis znajdziesz sprzęt, który pozwoli Ci właściwie i kompletnie wyposażyć sale integracji sensorycznej.

Sprzęt do integracji sensorycznej (SI)

W tym dziale przedstawiamy Państwu głównie podstawowy sprzęt, który jest potrzebny do prowadzenia terapii Integracji Sensorycznej. Jesteśmy pierwszą profesjonalną firmą działająca na rynku od 2006 r. Dostarczamy Państwu sprzęt najwyższej jakości, który jako pierwsi wprowadziliśmy na polski rynek. Potwierdzeniem jakości naszych produktów są certyfikaty, rejestracja produktów w Państwowym Urzędzie jako sprzęt medyczny oraz współpraca przy ich tworzeniu z najlepszymi specjalistami w Polsce. Już dziś nasze produkty sprzedajemy w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii itd.

Wyposażenie sali integracji sensorycznej

Dzięki ćwiczeniom z zakresu integracji sensorycznej dziecko uczy się i rozwija poprzez zmysły. Dziecko odbiera je jako dobrą zabawę i chętnie wykonuje zadania. Jednak oprócz zaangażowania terapeuty i dziecka, potrzebny jest także profesjonalny sprzęt. Zabawki sensoryczne w znacznym stopniu przyczyniają się do rozwoju ośrodka układu nerwowego, stymulują zmysły i mogą prowadzić do poprawy w zakresie motoryki czy koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Sprzęt i Pomoce do Terapii Integracji Sensorycznej 

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane