Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

close

Sprzęt i Pomoce do Terapii Integracji Sensorycznej

Integracja Sensoryczna - pomoce i sprzęt

to dział, w którym znajdują się wszelkie pomoce dydaktyczne oraz sprzęt i wyposażenie sal terapeutycznych. Kategoria Integracja Sensoryczna - pomoce i sprzęt podzielona jest pod względem zastosowań danych pomocy, co ułatwia znalezienie interesujących przedmiotów i całych rozwiązań. Gotowe zestawy do tera...

Integracja Sensoryczna - pomoce i sprzęt

to dział, w którym znajdują się wszelkie pomoce dydaktyczne oraz sprzęt i wyposażenie sal terapeutycznych. Kategoria Integracja Sensoryczna - pomoce i sprzęt podzielona jest pod względem zastosowań danych pomocy, co ułatwia znalezienie interesujących przedmiotów i całych rozwiązań. Gotowe zestawy do terapii Integracji Sensorycznej zawierają wszystkie elementy do prowadzenia zajęć z małymi pacjentami, np: podwiesia, haki, platformy, huśtawki, kołyski, piłki itp. Zobacz polecane parametry terapii integracji sensorycznej - sala terapeutyczna na portalu o integracji sensorycznej.

Więcej

Sprzęt i Pomoce do Terapii Integracji Sensorycznej 

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-18:00

Telefon:533337070

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane