Sprzęt do terapii integracji sensorycznej - EMPIS
zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Katalog

Sprzęt do Terapii Integracji Sensorycznej

Kalkulator kosztu dostawy


Możesz sprawdzić koszt dostawy firmą EMPIS (dla dużych zamówień) podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy". Wycena dotyczy transportu firmą EMPIS (dla dużych zamówień), 2zł za km w jedną stronę.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Sprzęt do Terapii Integracji Sensorycznej 

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 128 elementów

Pomoce do Integracji Sensorycznej – bezpieczna terapia

Integracja Sensoryczna, znana także jako SI (skrót od ang. Sensory Integration), to kompleksowa i bezpieczna metoda terapeutyczna, która już od lat pomaga dzieciom z zaburzeniami Integracji Sensorycznej na całym świecie. Integracja Sensoryczna potrzebna jest w momencie, kiedy zdolność do integracji zmysłowej dziecka jest zaburzona. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu Empis, niezbędnych pomocy do prowadzenia terapii Integracji Sensorycznej.

Sprzęt do integracji sensorycznej dla rozwojowej terapii

Zintegrowane doświadczanie zmysłami oznacza umiejętność porządkowania, identyfikowania, odczuwania i prawidłowego przyswajania bodźców w relacji z samym sobą. U niektórych dzieci z niepełnosprawnościami ta zdolność jest zaburzona i to właśnie z myślą o nich stworzono praktyczne i wspomagające sprzęty do przeprowadzania terapii. Terapia jest stosowana po postawieniu odpowiedniej diagnozy przez specjalistę, terapeutę SI. Dzięki właściwym ćwiczeniom nasze dziecko może w bezpieczny sposób uczyć się i rozwijać poprzez zmysły. Podczas przeprowadzania ćwiczeń wykorzystuje się nowoczesny sprzęt, który wspiera i rozwija możliwości dziecka, a terapeucie pozwala na złożoną pracę ze swoimi pacjentami. Nasz sprzęt powstaje dzięki doświadczeniu najlepszych specjalistów w zakresie terapii Integracji Sensorycznej w Polsce w tym przy udziale Pana Zbigniewa Przyrowskiego, prekursora tej metody terapii w Polsce, który uczestniczy przy tworzeniu, projektowaniu naszych pomocy SI.

Efektywna i sprawdzona metoda terapeutyczna

W ofercie sklepu Empis znajduje się bogaty wybór różnego rodzaju produktów i elementów wyposażenia służących do przeprowadzania terapii sensorycznej. Oferujemy produkty takie jak kołdra obciążeniowa, różnoraki sprzęt naziemny i sprzęt podwieszany, a także woreczki sensoryczne, pomoce obciążeniowe i wiele innych. Z naszego asortymentu z łatwością można skomponować pełen zestaw sprzętów potrzebnych do stosowania kompleksowej terapii.

Jako Empis działamy na polskim rynku już od 2006 roku, oferując coraz to nowocześniejsze i trwalsze sprzęty do terapii z pomocami SI. Oferowane przez nas sprzęty i elementy wyposażenia wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które będą bezpieczne dla dziecka i zagwarantują trwałość wybranego produktu. Potwierdzeniem jakości naszych produktów są certyfikaty, a także rejestracja produktów w Państwowym Urzędzie jako sprzętu medycznego. Przy ich tworzeniu współpracujemy z najlepszymi specjalistami w Polsce – skorzystaj z naszej oferty i wybierz potrzebne pomoce do integracji sensorycznej.

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070; 577777360

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane