Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Koszyk 0

Kalkulator kosztu dostawy

Możesz sprawdzić koszt dostawy podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Sprzęt do Terapii Integracji Sensorycznej

 • Podwiesia i inne

  Podwiesia i inne

  <p>Podwiesia, lub zawiesia to niezbędny w każdej sali integracji sensorycznej sprzęt, który pomaga zawiesić huśtawki do terapii integracji sensorycznej. Oferujemy podwiesia wolnostojące stalowe, aluminiowe i drewniane, w tym klatkę system SENSIS, podwiesia stalowe mocowane do naprzeciwległych ścian, oraz podwiesie linowe mocowane do sufitu.</p>
 • Profesjonalny sprzęt podwieszany

  Profesjonalny sprzęt podwieszany

  <h2>Sprzęt podwieszany - Integracja Sensoryczna</h2> <p>Jesteśmy pierwszą w Polsce profesjonalną firmą, która zaprojektowała i zaczęła produkcję sprzętu do terapii Integracji Sensorycznej. Już ponad 12 lat dostarczamy nasze produkty do placówek rozmieszczonych po całej Polsce. Od dwóch lat nasze produkty cieszą się również dużym uznaniem w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Kanadzie czy USA. Wszystkie produkty powstają przy udziale najlepszych specjalistów z zakresu terapii Integracji Sensorycznej między innymi prekursora tej metody w Polsce pana Zbigniewa Przyrowskiego. Produkowane są w Polsce, posiadają certyfikaty oraz są zarejestrowane jako sprzęt medyczny w państwowym urzędzie.</p>
 • Inne huśtawki

  Inne huśtawki

 • Sprzęt naziemny

  Sprzęt naziemny

 • Gotowe zestawy.

  Gotowe zestawy.

 • Nowości 2022

  Nowości 2022

 • Nowości 2023

  Nowości 2023

Filtruj według
Indeks: SI100477
779,00 zł (brutto)
Ćwiczenia z tęczowym bujakiem wzmacniają mięśnie nóg i pleców a także pomagają zachować zdrową postawę ciała. Pozytywnie wpływa na koordynację ręka-oko, wspiera rozwój umiejętności samokontroli i postrzegania...
Pokazano 1-18 z 250 pozycji

Sala Do terapii Integracji Sensorycznej

Jeśli nie jesteś pewien jak powinna wyglądać sala do Integracji Sensorycznej, polecamy artykuł Pana Zbigniewa Przyrowskiego na portalu o Integracji Sensorycznej, to ważne aby sala była przystosowana do prowadzonej terapii. 

Pomoce do Integracji Sensorycznej – bezpieczna terapia

Integracja Sensoryczna, znana także jako SI (skrót od ang. Sensory Integration), to kompleksowa i bezpieczna metoda terapeutyczna, która już od lat pomaga dzieciom z zaburzeniami Integracji Sensorycznej na całym świecie. Integracja Sensoryczna potrzebna jest w momencie, kiedy zdolność do integracji zmysłowej dziecka jest zaburzona. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu Empis, niezbędnych pomocy do prowadzenia terapii Integracji Sensorycznej.

Sprzęt do integracji sensorycznej dla rozwojowej terapii

Zintegrowane doświadczanie zmysłami oznacza umiejętność porządkowania, identyfikowania, odczuwania i prawidłowego przyswajania bodźców w relacji z samym sobą. U niektórych dzieci z niepełnosprawnościami ta zdolność jest zaburzona i to właśnie z myślą o nich stworzono praktyczne i wspomagające sprzęty do przeprowadzania terapii. Terapia jest stosowana po postawieniu odpowiedniej diagnozy przez specjalistę, terapeutę SI. Dzięki właściwym ćwiczeniom nasze dziecko może w bezpieczny sposób uczyć się i rozwijać poprzez zmysły. Podczas przeprowadzania ćwiczeń wykorzystuje się nowoczesny sprzęt, który wspiera i rozwija możliwości dziecka, a terapeucie pozwala na złożoną pracę ze swoimi pacjentami. Nasz sprzęt powstaje dzięki doświadczeniu najlepszych specjalistów w zakresie terapii Integracji Sensorycznej w Polsce w tym przy udziale Pana Zbigniewa Przyrowskiego, prekursora tej metody terapii w Polsce, który uczestniczy przy tworzeniu, projektowaniu naszych pomocy SI.

Efektywna i sprawdzona metoda terapeutyczna

W ofercie sklepu Empis znajduje się bogaty wybór różnego rodzaju produktów i elementów wyposażenia służących do przeprowadzania terapii sensorycznej. Oferujemy produkty takie jak kołdra obciążeniowa, różnoraki sprzęt naziemny i sprzęt podwieszany, a także woreczki sensoryczne, pomoce obciążeniowe i wiele innych. Z naszego asortymentu z łatwością można skomponować pełen zestaw sprzętów potrzebnych do stosowania kompleksowej terapii.

Jako Empis działamy na polskim rynku już od 2006 roku, oferując coraz to nowocześniejsze i trwalsze sprzęty do terapii z pomocami SI. Oferowane przez nas sprzęty i elementy wyposażenia wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które będą bezpieczne dla dziecka i zagwarantują trwałość wybranego produktu. Potwierdzeniem jakości naszych produktów są certyfikaty, a także rejestracja produktów w Państwowym Urzędzie jako sprzętu medycznego. Przy ich tworzeniu współpracujemy z najlepszymi specjalistami w Polsce – skorzystaj z naszej oferty i wybierz potrzebne pomoce do integracji sensorycznej.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się