Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Koszyk 0

Kalkulator kosztu dostawy

Możesz sprawdzić koszt dostawy podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Ścianki wspinaczkowe, drabinki

Filtruj według
Indeks: SI216
1 699,00 zł (brutto)
Zróżnicowane uchwyty wspinaczkowe (24 różnego typu) stymulują kreatywność i rozwijają umiejętności motoryczne dzieci. Wygodne wymiary 120x240cm sprawiają, że ścianka doskonale wpasowuje się w różnorodne przestrzenie....
Indeks: SI651
1 899,00 zł (brutto)
Zróżnicowane uchwyty wspinaczkowe (24 różnego typu) stymulują kreatywność i rozwijają umiejętności motoryczne dzieci. Wygodne wymiary 120x240cm sprawiają, że ścianka doskonale wpasowuje się w różnorodne przestrzenie....
Pokazano 1-18 z 43 pozycji

Ścianka wspinaczkowa

Wspinanie się to aktywność bardzo dobrze i wszechstronnie rozwijająca motoryczne zdolności i siłę dziecka, nasza firma od lat dostarcza rozwiązań pozwalających włączyć tę katywność do ćwiczeń w terapii integracji sensorycznej w przystępnej cenie. Dzięki temu wspinanie się nie jest już tylko domeną dużych sal gimnastycznych. Dziś każdy gabinet, a nawet pokój dziecka może być wyposażony w ściankę wspinaczkową. Nasze wieloletnie doświadczenie zaowocowało zbudowanie szerokiej bazy możliwych do zamontowania w domu, gabinecie si czy sali zabaw paneli wspinaczkowych, nieusannie pracujemy również nad poszerzeniem i lepszym dostosowaniem naszych produktów do Waszych potrzeb, tak aby te ścianki były nie tylko funkcjonalne i bezpieczne ale również arakcyjne wizualnie i zachęcające dla dzieci.

Drabinka gimnastyczna

Drainki to jeden z tych przyściennych elementów który wszyscy znamy jeszcze z lat dziecięcych, to obowiązkowy element każdej sali gimnastycznej. Nasza firma z myślą o terapi SI i salach zabaw poszerzyła swoją ofertą ponad standardowe drabinki dodając wiele ciekawych wariantów i dodatkowych elementów jak rampy czy zjeżdżalnia mocowane do drabinki. Sprawdź naszą ofertę i zobacz jak atrakcyjnie zachęcać twoich podopiecznych lub Twoje dzieci do zabaw i aktywności fizycznej.

Małpi Gaj

Jednym z chętnie używanych przyrządów do ćwiczeń w parkach są tak zwane małpie gaje, dawniej podobną rolę odgrywały podwórkowe trzepaki, dziś natomiast dzięki oferowanym przez nasza firmę produktom możesz stworzyć wewnętrzny małpi gaj czy to na Twojej sali SI czy sali zabaw czy w domu. Kielka ciekawych wzorów, które można łączyć czy to ze ścianką wspinaczkową czy z drabinkami, a także basenem z piłeczkami pozwoli na zbudowanie niepowtarzalnej ścieżki sensorycznej, ściezki do ćwiczeń dużej motoryki.

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się