Kołdra obciążeniowa sensoryczna - EMPIS
zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Katalog

Dostępność

Kołdra obciążeniowa sensoryczna

Kalkulator kosztu dostawy


Możesz sprawdzić koszt dostawy firmą EMPIS (dla dużych zamówień) podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy". Wycena dotyczy transportu firmą EMPIS (dla dużych zamówień), 2zł za km w jedną stronę.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Kołdra obciążeniowa sensoryczna 

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 22 elementów

Pomóc w wyciszeniu i łatwiejszym zasypianiu ma kołdra obciążeniowa, która jest stosowana przy wsparciu dzieci mających problemy psychofizyczne. Do ich wykonania wykorzystano bawełnę pochodzącą z polskiej produkcji, a także szklany granulat, którego zadaniem jest zapewnienie miękkości całej sensorycznej kołdrze obciążeniowej, co przekłada się na większy komfort dla dziecka. Odpowiednia jakość jest z kolei potwierdzona certyfikatami dotyczącymi bezpieczeństwa stosowania przez dzieci w różnym wieku, zarówno niemowląt, jak i nieco większych pociech.

Charakterystyka

Kołdry obciążeniowe sensoryczne są dostępne w 3 opcjach rozmiarowych: 90x100, 100x150, a także 150x200 cm. Zróżnicowanie obejmuje również kilka opcji wagowych, które mogą wahać się od 2 do 6 kg. Największy wybór dotyczy z kolei zastosowania wybranego koloru lub motywu graficznego, a dostępnych wersji przygotowaliśmy w naszej ofercie kilkanaście, zaś należą do nich chociażby:

  • samoloty,
  • wóz strażacki,
  • jednorożce,
  • flamingi,
  • owieczki.

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070; 577777360

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane