Woreczki sensoryczne i inne - EMPIS
zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Katalog

Woreczki sensoryczne i inne

Woreczki sensoryczne

Woreczki sensoryczne to pomoc edukacyjna, która ma za zadanie wspierać rozwój dziecka poprzez stymulowanie zmysłów. Wspomagając rozwój dziecka poprzez integrację wrażeń sensorycznych, ułatwiamy mu lepsze zrozumienie otaczającego świata, a także bezpieczniejsze i łatwiejsze w nim funkcjonowanie. Wspomniane pomoce znajdą doskonałe zastosowanie podczas terapii zajęciowej. Istnieje wiele zabaw (takich jak gra w klasy, zabawy dźwiękowe, nauka miar i wag oraz gry z zakresu motoryki i rozwoju ruchowego), w których kluczową rolę mogę odgrywać woreczki sensoryczne

Idealna pomoc przy pracy sensorycznej

Dzięki różnorodności faktur, z jakich wykonane są woreczki, świetnie stymulują zmysł dotyku. Za sprawą tego, że różnią się one również barwami, doskonale nadają się do nauki kolorów oraz świetnie stymulują zmysł wzroku. Układając worki na ziemi, możemy z nich stworzyć mini ścieżkę sensoryczną, dzięki czemu ćwiczący maluch ma możliwość rozwijania równowagi oraz masowania stóp.

Woreczki sensoryczne, które można znaleźć w naszym sklepie, są produktami wysokiej jakości. Zostały stworzone z myślą o tym, by ich użytkowanie było maksymalnie bezpieczne, a przy tym sprawiające dziecku radość.

Woreczki sensoryczne i inne 

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 16 elementów

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane