zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Pozostali Producenci

Pozostali Producenci

Sala Doświadczania Świata – Pozostali Producenci

W kategorii Sala Doświadczania Świata – Pozostali Producenci znajdują się przyrządy i urządzenia umożliwiające wyposażenie i dostosowanie pomieszczenia do potrzeb Metody Snoezelen. Bazuje ona na aktywizacji lub wyciszaniu wybranych obszarów percepcji za pomocą światła, dźwięków, muzyki oraz różnorodnych zabawek rozwijających zdolności poznawcze. Warunki wewnątrz sali terapeutycznej pogłębiają poczucie bezpieczeństwa i wpływają korzystnie na stan psychofizyczny przebywających w niej osób.  Wszystkie produkty w tej kategorii wykonane są z materiałów wysokiej jakości zapewniając wysoką trwałość oraz odpowiedni poziom bezpieczeństwa i komfortu użytkowania.

Bańkowe lustro, Magiczny dywan, Świecący basen z piłkami czy Projektor gwiazd to tylko niektóre z produktów z tej kategorii, które sprawią, że dzieci będą chętnie wracały do Sali doświadczania świata i spędzały w niej czas.

Pozostali Producenci 

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 79 elementów

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane