zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Interaktywna sala MSE

Interaktywna sala MSE

Sala Doświadczania Świata – Interaktywna MSE

Kategoria Sala Doświadczania Świata – Interaktywna MSE zawiera w sobie najlepsze produkty renomowanej marki, która jest niekwestionowanym liderem rynku. Empis jako wyłączny dystrybutor produktów , gwarantuje że wszystkie produkty są najwyższej jakości i charakteryzują się bardzo dużą trwałością. Są to między innymi, świecący dywan, kaskada światłowodowa, panel świetlny i dźwiękowy, łóżko wodne, interaktywna kolumna i ściana, aromatyzator. Uzupełnieniem kategorii są różnego rodzaju kontrolery dające pacjentom możliwość wchodzenia w interakcję z wieloma urządzeniami oraz projektory wyświetlające obrazy tworząc w ten sposób odpowiedni nastrój.

Sala Doświadczania Świata bardzo pomaga nie tylko osobom z niepełnosprawnością umysłową ale również pacjentom z niepełnosprawnością fizyczną, osobom z autyzmem, dzieciom z problemami wychowawczymi, starszym cierpiącym na demencję i cierpiącym na przewlekłe choroby somatyczne. Odpowiednio dobrane nieinwazyjne bodźce skutkują efektem relaksacji i aktywizacji u pacjentów.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści doradzą jaki sprzęt wybrać, pomogą stworzyć piękną Salę Doświadczania Świata.

Interaktywna sala MSE 

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 49 elementów

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane