Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

close

Katalog

Włączone filtry:

  Sala Doświadczania Świata - Metoda Snoezelen

  Sala Doświadczania Świata

  Sala Doświadczania Świata jest to miejsce, które pozwala w sposób innowacyjny i ciekawy stymulować nasze zmysły. Metoda terapeutyczna Snoezelen oparta jest na budowaniu przyjaznego pomieszczenia, tworząc w ten sposób poczucie bezpieczeństwa i zaniku strachu. Sala Doświadczania Świata tworzy przyjazne warunki, w których oddziałujemy na zmysły poprzez dotyk, dźwięki, muzykę, zapachy, światło uzyskując efekt pobudzenia lub wyciszenia w wybranych obszarach percepcji. Główne cele tej metody to: rozwój umiejętności komunikacji niewerbalnej, pośredniczenie w doświadczaniu środowiska, przyśpieszenie procesów rozwoju i poprawienie zdolności do nauki.

  W naszej ofercie znajdują się między innymi  pomoce dydaktyczne, zabawki sensoryczne oraz wyposażenie wnętrza umożliwiające budowę własnej Sali Doświadczania Świata i wykorzystania Metody Snoezelen. Wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie są wykonane z tworzyw wysokiej jakości i są nietoksyczne, przez co odpowiednio dobrane mogą być stosowane na każdym etapie rozwoju dziecka. Empis jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę wiodącego brytyjskiego producenta, działającego na światowym rynku od ponad 20 lat.

  Naszą wiedzą, doświadczeniem i sprzętem pomagamy budować gabinety edukacyjno-terapeutyczne oraz oddziały integracyjne w szkołach i przedszkolach.

  Sala Doświadczania Świata - Metoda Snoezelen 

  Skontaktuj się z nami

  Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

  Telefon:533337070

  Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

  Najczęściej kupowane