Sala Doświadczania Świata - Metoda Snoezelen przyjazne otoczenie dziecka - EMPIS
zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Katalog

Sala Doświadczania Świata - Metoda Snoezelen

Kalkulator kosztu dostawy


Możesz sprawdzić koszt dostawy firmą EMPIS (dla dużych zamówień) podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy". Wycena dotyczy transportu firmą EMPIS (dla dużych zamówień), 2zł za km w jedną stronę.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Sala Doświadczania Świata - Metoda Snoezelen 

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 387 elementów

Sala Doświadczania Świata – Metoda Snoezelen

Wielu opiekunów dzieci z niepełnosprawnościami szuka metod, które pomogą przeprowadzać bezpieczną, przyjazną a jednocześnie efektywną terapię. Jedną z nowoczesnych i skutecznych metod, na które można się zdecydować, jest Metoda Snoezelen. W sklepie sensorycznym Empis umożliwiamy korzystanie z terapii metodą Snoezelen we własnej Sali Doświadczania Świata – zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

Metoda Snoezelen – bezpieczna terapia dla Twojego dziecka

Metoda Snoezelen to forma terapii, która polega na zintegrowanym stymulowaniu sensorycznym. W Empis proponujemy ofertę, na podstawie której można stworzyć własną Salę Doświadczania Świata. Osoby przechodzące terapię mogą czuć się tam bezpiecznie i spokojnie. W tym przyjaznym pomieszczeniu Twoje dziecko będzie zabezpieczone przed odczuwaniem strachu – stworzy to odpowiednie warunki dla dobrego przebiegu terapii i rozwoju dziecka. W Sali Doświadczania Świata możliwe jest zintegrowane doświadczanie poprzez zmysły: zwracamy tu uwagę na odczuwanie przez dotykanie, doświadczanie dźwięku, światła, odpowiedniej muzyki czy zapachów. Metoda Snoezelen pomaga w wyciszaniu i osiągnięciu stanu odprężenia.

Terapia sensoryczna – zintegrowane oddziaływanie na zmysły

Oferujemy bogaty asortyment sensorycznych zabawek, z pomocą których można stworzyć własną Salę Doświadczania Świata do pracy metodą Snoezelen. W asortymencie Empis znajdziesz pomoce dydaktyczne, zabawki sensoryczne i elementy wyposażenia wnętrz, które pozwalają na terapię doświadczania integracji sensorycznej. Sklep sensoryczny Empis oferuje zabawki wykonane z wysokiej jakości tworzyw w sposób solidny, co gwarantuje możliwość bezpiecznego dla dziecka i długotrwałego używania produktu. Dostępne w naszym sklepie produkty pozwalają na wspomaganie rozwoju dziecka na każdym jego etapie. Firma Empis to wyłączny polski dystrybutor 3 najważniejszych marek na światowym rynku związanym z metodą Snoezelen. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty najwyższej jakości renomowanego producenta z Wielkiej Brytanii wytwarzającego produkty stworzone do terapii metodą Snoezelen, który działa na światowym rynku już ponad 20 lat. W naszej ofercie znajdą Państwo również dziesiątki produktów innych marek jak PlayLearn, które są bardzo atrakcyjne cenowo i dostępne tylko w naszej ofercie. Skorzystaj z unikalnej i najbogatszej oferty na polskim rynku i stwórz własną Salę Doświadczania Świata.

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070; 577777360

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane