Zabawki edukacyjne drewniane, pluszowe, dla niemowląt - EMPIS
zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Katalog

Zabawki edukacyjne

Zabawki edukacyjne

Zabawki edukacyjne i dydaktyczne dla bezpiecznej terapii

Każdy opiekun dziecka chce, by maluch mógł rozwijać pełnię swoich możliwości w sposób bezpieczny i jednocześnie efektywny. Właśnie z myślą o takim procesie stworzono ofertę profesjonalnych zabawek dydaktycznych i edukacyjnych, które wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Zapraszamy do korzystania z bogatego asortymentu zabawek edukacyjnych w sklepie Empis. Polecamy uwadze renomowaną markę znaną na całym świecie, wielokrotnie nagradzaną, której nasza firma jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce – Edushape.

Bezpieczny i skuteczny rozwój dla Twojego malucha

Dziecko uczy się doświadczać świata za pomocą wszystkich dostępnych mu zmysłów. Maluchy uruchamiają swoje zmysły, by móc odczytywać bodźce odbierane z otoczenia i od samego siebie. Dzięki dbaniu o zintegrowany rozwój sensoryczny możemy znacząco wspomóc proces nauki doświadczania naszego dziecka. W tym celu warto rozważyć wybór poręcznych zabawek sensorycznych, które będą doskonałym wsparciem dla odpowiedniego rozwoju dziecka. Maluch może za ich pomocą w pełni doświadczać dotyku, słuchu, wzroku czy smaku. Zabawki edukacyjne sprawią, że dziecko będzie rozwijać integrację sensoryczną, a jednocześnie bawić się i z radością odkrywać świat.

Pomoce dydaktyczne dla rozwoju sensorycznego malucha

W sklepie Empis oferujemy bogaty wybór różnego rodzaju zabawek i pomocy edukacyjnych lub dydaktycznych. W naszej ofercie znajdują się najlepsze zabawki wykonane z wysokiej jakości materiałów, stworzone we współpracy z doświadczonymi specjalistami w dziedzinie terapii Integracji Sensorycznej (znanej także pod skrótem SI). Sklep Empis oferuje najszerszy w Polsce wybór zabawek sensorycznych, które mają wyjątkową formę, stworzoną w celu wspomagania rozwoju dziecka. Zabawki te mają atrakcyjny i estetyczny wygląd, który będzie zachęcał dzieci do kolejnych zabaw z użyciem naszych produktów. Wszystkie zabawki wykonane są w sposób solidny, tak, by gwarantowały możliwość długotrwałego użytkowania i bezpieczną zabawę dla dziecka. Tego typu zabawki sensoryczne mogą sprawić, że zdolności manualne dziecka zwiększą się, a ruchy malucha zyskają większą precyzję. Dziecko będzie uczyć się zdolności lepszej koncentracji i rozwijać swoją naturalną, bogatą wyobraźnię abstrakcyjną. Skorzystaj z oferty Empis i wybierz zabawki sensoryczne dla swojego dziecka.

Zabawki edukacyjne 

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 2136 elementów

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane