Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

close

Katalog

Włączone filtry:

  Zabawki edukacyjne

  Zabawki edukacyjne

  Zabawki edukacyjne – dydaktyczne

  Każdy maluch w swoim tempie próbuje poznawać świat, który go otacza. Uruchamia swoje zmysły – wzrok, smak, dotyk, słuch, by zgromadzić jak najwięcej informacji o rzeczywistości wokół. Rodzic jest tym, który wskazuje drogę swojemu szkrabowi i pomaga mu ją nazywać. Droga Mamo, Drogi Tato, jeśli chcecie sprawić, że Wasze dziecko będzie zdobywało świat i niezbędne umiejętności z radością i zainteresowaniem, to sięgnijcie po zabawki dydaktyczne.

  Zabawki dydaktyczne

  Edukacja w pierwszych latach życia młodego człowieka jest bardzo ważna. Z tego powodu w naszej ofercie prezentujemy najlepsze zabawki edukacyjne dla dzieci, które wybieramy wraz z najlepszymi specjalistami w dziedzinie terapii Integracji Sensorycznej. Unikalna i największa oferta zabawek sensorycznych w Polsce to Empis. Produkty przez nas wybrane charakteryzują się atrakcyjnym wyglądem, jakością i bezpieczeństwem, ale przede wszystkim pozytywnym wpływem na prawidłowy rozwój Twojego dziecka.

  Pomoce dydaktyczne

  Pokój dziecka warto wyposażyć w zabawki dydaktyczne z wielu powodów. W zależności od swojego przeznaczenia i konstrukcji pozwalają one na rozwinięcie w dziecku rozmaitych umiejętności. Dzięki nim zwiększą się zdolności manualne Twojego malucha, jego ruchy zyskają większą precyzję, nauczy się koncentracji i rozwinie w sobie wyobraźnię abstrakcyjną.

  Zabawki edukacyjne 

  Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

  Skontaktuj się z nami

  Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

  Telefon:533337070

  Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

  Najczęściej kupowane